Zmiany w naszym „zakręconym” programie lojalnościowym

Drodzy Klienci,

W ostatnim czasie co raz częściej trafiały do nas informacje o domniemanej sprzeczności naszego systemu lojalnościowego z ustawą hazardową. Głosy takie otrzymywaliśmy zarówno od stałych Klientów, jak i osób które nasz sklep odwiedziły okazjonalnie.

Chodzi o aspekt „losowości” w związku z kręceniem kołem.

Jako, że nie chcemy mieć niepotrzebnych konfliktów z prawem, postanowiliśmy zmienić system nagradzania naszych Klientów za robienie zakupów w naszym sklepie oraz drogerii.

Aby nikt nie poczuł się oszukanym, obecny system funkcjonować będzie do końca roku, jeżeli ktoś posiada rozpoczętą kartę, na której zbiera pieczątki celem zakręcenia kołem – ma na to jeszcze dwa miesiące. Wraz z nowym rokiem koło na stałe zniknie z naszej ściany :(.

Już teraz, wszyscy nowi Klienci oraz osoby, które po losowaniu kołem, zaczynają zbierać pieczątki od nowa, otrzymywać je będą według nowych zasad.

Jeżeli do końca roku nie uda się uzupełnić całej karty i skorzystać z losowania kołem, otrzymane pieczątki przestawimy na nową kartę.

Nowe karty przedstawiamy poniżej:

NAfb

W nowym systemie nagrody w formie rabatów są gwarantowane. Zdajemy sobie sprawę, że części osób rozwiązanie to podobać się będzie mniej niż kręcenie kołem, niestety do zmiany tej jesteśmy zmuszeni :(.