promo_180

Noworoczna promocja dietetyczna – Schudnij z laVita!

W dniu, w którym zgasły ostatnie świąteczne dekoracje, w naszej witrynie pojawiła się informacja o Noworocznej Promocji Dietetycznej.

Zapraszamy wszystkich: Panie, Panów, małych, dużych, starszych i młodszych – WARTO! – a efekty współpracy u naszych dotychczasowych Pacjentów zdecydowanie utwierdzają nas w tym przekonaniu :) ).

margita180

Przerwa w dostawach wyrobów bezglutenowych firmy Margita

Drodzy Klienci,

W poniedziałek z rana przychodzimy z niestety smutną wiadomością. Z uwagi na dni wolne pracowników, firma Margita wstrzymała produkcję wyrobów garmażeryjnych.

christmas-tree-icon-6296180

Wesołych Świąt!

Drodzy Klienci, Pacjenci, Przyjaciele. W ostatnich, przedświątecznych godzinach pracy, chcielibyśmy złożyć Wam Świąteczne Życzenia.

pierogi180

Przyjmujemy świąteczne zamówienia na bezglutenowe produkty firmy Margita!

Świąteczny – bezglutenowy – stół. W wielu domach przy takim właśnie stole spotkają się najbliżsi. Jak co roku, firma Margita z Warszawy pomaga w urozmaiceniu wigilijnej kolacji, bezglutenowymi potrawami.

Załączamy informację na temat tegorocznej oferty świątecznej.

mleko180

Świeże, niepasteryzowane mleko wraca do sprzedaży!

Z przyjemnością informujemy, że po kilkumiesięcznej przerwie, Pan Paweł Mickiewicz wznawia dystrybucję świeżego, niepasteryzowanego mleka ze swojego gospodarstwa!

Rounded business card - Mockup

Zmiany w naszym „zakręconym” programie lojalnościowym

Drodzy Klienci,

W ostatnim czasie co raz częściej trafiały do nas informacje o domniemanej sprzeczności naszego systemu lojalnościowego z ustawą hazardową. Głosy takie otrzymywaliśmy zarówno od stałych Klientów, jak i osób które nasz sklep odwiedziły okazjonalnie.
Jako, że nie chcemy mieć niepotrzebnych konfliktów z prawem, postanowiliśmy zmienić system nagradzania naszych Klientów za robienie zakupów w naszym sklepie oraz drogerii.

viva180

Viva Natura powraca po wakacyjnej przerwie!

Wakacje zmierzają ku końcowi. W mieście widać co raz więcej uczniów i studentów. Powróciły również nasze lokalne, „soczki jednodniowe” :). Od tego tygodnia w naszej lodówce ponownie znaleźć można soki produkowane przez firmę Viva Natura spod Kołbaskowa.

margita180

Bezglutenowa Margita powraca po wakacyjnej przerwie!

Miło nam poinformować, że po wakacyjnej przerwie, do naszej cotygodniowej oferty powróciły bezglutenowe produkty firmy Margita Cukiernio Piekarnia Bezglutenowa z Warszawy :).