„Seniorallia – Dni Seniora” Serdecznie zapraszamy!

senioralliaW imieniu swoim jak i fundacji Educatio serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów, na organizowane w najbliższy weekend Seniorallia.

Wydarzenie o charakterze otwartym organizowane będzie w dniach 29-30 października w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia (ul. Tadeusza Wendy 14, 70-655 Szczecin).

Na Seniorallia będą składały się mini-targi dla Seniorów oraz część pelekcyjno-wykładowa dla Seniorów z ekspertami z różnych dziedzin.

Prelekcje z ekspertami – Sobota 29 października 2016:

  • godz.12.00 – „Bezpieczny senior” – starszy sierżant Monika Malińska
  • godz.13.30 – „Depresja czy smutek” – lekarz medycyny Wojciech Klukowski, specjalista psychiatra
  • godz.14.30 – „W trosce o twoje stopy – rodzaje zmian, sposoby terapii i prawidłowa pielęgnacja” – Mgr Martyna Mazur-Zielińska, kosmetolog, specjalista podolog

Prelekcje z ekspertami – Niedziela 30 października 2016:

  • godz.12.00 – „Zdrowy tryb życia” – mgr Katarzyna Narodowska, dietetyk
  • godz.13.30 – „Umysł jak wino: im dojrzalszy, tym lepszy! Fakty i mity odnośnie funkcjonowania ludzkiego umysłu” – Maja Wencierska, neurokognitywista, socjolog, fizyk medyczny, coach ICF
  • godz.15.30 – „Cukrzyca – diagnostyka, samokontrola, leczenie” – lek. med. dr Grzegorz Skuza

Podczas prelekcji czas umili poczęstunek z Restauracji Stara Rzeźnia! Całość imprezy jest bezpłatna.Oprócz prelekcji na targach zaprezentuje się wielu wystawców świadczących usługi dla Seniorów.

Jak widać na powyższym harmonogramie, swoją „cegiełkę” do tego wydarzenia dokładamy również my, dlatego też serdecznie zapraszamy!