Prelekcja dla członkiń „Klubu Senioratki”

Senioratka180W ostatnim czasie działo się wiele dobrego – między innymi dlatego, na naszych stronach zabrakło nieco aktualności. Nadrabiając zaległości, spieszymy z garścią informacji na temat ostatniej działalności naszych dietetyczek.

Kilka dni temu, we współpracy z fundacją „Edukatio” przeprowadziliśmy prelekcję na temat podstaw racjonalnego żywienia, ze szczególnym naciskiem na dietę osób po 50-tym roku życia. Naszymi słuchaczkami natomiast były członkinie „Klubu Senioratki” – osoby, dla których wiek nie jest przeszkodą w aktywnym trybie życia, odpowiednim podejściu do zdrowego żywienia oraz ciągłym rozwoju swojej wiedzy i umiejętności.

W trakcie wykładu nasze słuchaczki dowiedziały się między innymi jak racjonalnie podejść do kwestii żywienia, jakich błędów się wystrzegać oraz na jakie produkty spożywcze warto zwrócić szczególną uwagę.


03 0102

Trzygodzinne spotkanie – jak to tradycyjnie w naszym przypadku bywa – zostało zwieńczone bezpłatną, szczegółową analizą składu masy ciała, z jakiej skorzystały słuchaczki.

Wierzymy, że pozytywny odbiór naszej pracy potwierdzony zostanie wysoką frekwencją na kolejnych tego typu prelekcjach, jakie organizowane będą przy współpracy z fundacją „Edukatio”, na które serdecznie zapraszamy :-).