Odżywcza koloryzacja włosów? Z farbami Khadi to możliwe!

khadiOsoby, które odwiedziły nas w trakcie urodzin (i później) zauważyć mogły nowy regał w naszym sklepie :-). Przygotowaliśmy go specjalnie z myślą o nowej ofercie kosmetyków i innych środków „nie spożywczych”.

Pierwszymi „bywalcami” nowego regału są bijące rekordy popularności naturalne farby do włosów indyjskiej marki Khadi.

farbaW naszej ofercie znaleźć można aktualnie dziesięć rodzajów farb Khadi, różniących się oczywiście kolorystyką. Począwszy od farby bezbarwnej, przez blondy, brązy, czerwienie aż po odcienie czerni.

Farby do włosów Khadi posiadają certyfikat BDIH, potwierdzający ich naturalne pochodzenie oraz będący gwarancją, że w produkcie na próżno szukać konserwantów, utleniaczy, aromatów oraz sztucznych dodatków koloryzujących. Naturalne składniki farb Khadi sprawiają, że bez obaw mogą być one stosowane nawet przez kobiety w ciąży.

Zioła wchodzące w skład farb Khadi pochodzą z najlepszych części zbiorów, są suszone i bardzo drobno mielone, dzięki czemu lepiej barwią włosy, są łatwe w aplikacji i po procesie farbowania szybko się je spłukuje. Z tego względu Khadi należą do najlepszej kategorii farb – Body Art Quality. Należy również pamiętać, że zioła takie jak henna, indygo, amla, bhringaraj i neem, wchodzące w skład farb Khadi sprawiają, że włosy po koloryzacji zyskują optyczną objętość, są ekstremalnie odżywione, wzmocnione i bardzo błyszczące.


khadi-tester2Cytując stronę internetową wyłącznego dystrybutora produktów Khadi na terenie Polski, w pigułce przedstawiamy najważniejsze zalety oferowanych produktów:

  • nie są testowane na zwierzętach
  • nie zawierają oleju mineralnego
  • brak w nich syntetycznych barwników
  • użyte oleje są ekologicznego pochodzenia
  • kosmetyki zawierają oryginalne indyjskie zioła, zbierane przez mieszkańców danego rejonu
  • do ich produkcji nie wykorzystano pracy dzieci
  • opakowanie jest zdatne do recyklingu i sprowadzone do minimum
  • proces sprzedaży opiera się na zasadach uczciwego handlu

Po bardziej „namacalne” dowody jakości oraz działania farb do włosów Khadi zapraszamy na tę stronę. Znajduje się tam galeria zdjęć przedstawiająca efekty koloryzacji udokumentowane przez Użytkowniczki farb Khadi.