mgr Magdalena Skowronek

msOd najmłodszych lat towarzyszy jej sport. Można powiedzieć, że jest siatkarką od zawsze. Począwszy od reprezentowania na arenie międzynarodowej barw szczecińskiego klubu SALOS, przez grę w drużynie akademickiej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, kończąc na aktualnej realizacji swej pasji poprzez udział w rozgrywkach amatorskiej ligi piłki siatkowej SALPS.

W trakcie studiów swoją wiedzę poszerzała głównie poprzez aktywne uczestnictwo w kołach naukowych oraz wszelkich eventach organizowanych przez uczelnię bądź samych studentów. Jednym z pozytywnie zakręconych pomysłów był udział w akcji „Woodstock for future health”, Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Dzięki przeprowadzanym w trakcie festiwalu Woodstock konsultacjom dietetycznym, kilkuset uczestników festiwalu poszerzyło swoją wiedzę na temat prawidłowych nawyków żywieniowych.

Jej hobby to wyszukiwanie ciekawostek żywieniowych i kulinarnych, którymi dzieli się zarówno z Klientami, jak i szerszym gronem odbiorców poprzez pisane artykuły.

Na co dzień interesuje się nowoczesną dietetyką, natomiast w pracy kieruje się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Wykształcenie:

  • Pomorski Uniwersytet Medyczny – Specjalizacja: Dietetyka

 

Doświadczenie zawodowe:

  • 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku dietetyka i specjalisty ds żywienia człowieka

 

Dyplomy oraz certyfikaty: