IV Festyn Rodzinny za nami – działo się!

IMG_3594W dniu wczorajszym (Niedziela, 07 czerwca) odbyła się IV edycja Festynu Rodzinnego, organizowanego przez naszych sąsiadów, tj. Stowarzyszenie Przyjaciół Duszpasterstwa Akademickiego „Razem”, gdzie w kooperacji z mobilną poradnią dietetyczną „Zdrowo Inspirujemy” mieliśmy przyjemność dołożyć swój wkład w pomoc przy zbieraniu środków na wakacyjny wypoczynek dla wychowanków świetlicy środowiskowej „Promyczek” oraz klubu młodzieżowego „Baza”.

IMG_3598Przez całą słoneczną niedzielę Kasia wraz z Olą dzieliły się swoją wiedzą z zakresu dietetyki oraz zdrowego trybu życia oraz wszystkim zainteresowanym – a tych nie brakowało – przeprowadzały szczegółowe analizy składu masy ciała. W trakcie dnia mieliśmy przyjemność spotkać wielu naszych stałych Klientów, którym raz jeszcze serdecznie dziękujemy za obecność na festynie i odwiedziny naszego stanowiska :-).

Sądząc po finalnym ciężarze puszki, do której osoby odwiedzające nasze stanowisko wrzucały symboliczne ofiary na w/w cel, śmiało możemy stwierdzić, że poszło nadzwyczaj dobrze, za co oczywiście w imieniu swoim jak i dzieci, które skorzystają z Państwa pomocy bardzo dziękujemy!

Więcej zdjęć niebawem :-).