Drugie urodziny laVita – Tradycyjnie bez promocji się nie obejdzie!

PrezentPodobnie jak rok temu, z przyjemnością chcielibyśmy ogłosić, iż wielkimi krokami zbliżają się nasze kolejne - drugie – urodziny :). Z tej okazji przygotowaliśmy szereg ciekawych propozycji dla naszych Klientów.

Już jutro (czwartek) w bezpłatnym 2-tygodniku Nasze Miasto, kolportowanym od samego rana na ulicach Szczecina znaleźć będzie można garść ciekawych informacji na nasz temat. Co jednak istotniejsze dla wszystkich zainteresowanych – na dole pierwszej strony (okładki) znajdować się będzie informacja o naszych urodzinach.

180_laVitaKażda osoba, dysponująca tą częścią okładki Naszego Miasta skorzystać będzie mogła z bezpłatnej Analizy Składu Masy Ciała w naszym gabinecie! Prosimy mieć na uwadze, iż kupony te wykorzystać można do końca sierpnia! Tradycyjnie rezerwacji wizyty dokonać będzie można osobiście w naszym sklepie, telefonicznie pod numerem telefonu 502-441-552, oraz poprzez formularz rejestracji online, znajdujący się na naszej stronie internetowej.

To nie koniec!

W pierwszych dniach września, spośród osób które skorzystają z powyższej promocji rozlosujemy nagrody w formie następujących usług w naszym gabinecie:

  • 1x Pakiet miesięcznej opieki Dietetyka laVita
  • 2x Pakiet 2-tygodniowej opieki Dietetyka laVita

Na tym nie poprzestajemy :). Oprócz powyższych atrakcji, w dniu naszych urodzin, tj. 19 sierpnia na wszystkie produkty z oferty naszego sklepu udzielamy 5% rabatu!

Serdecznie zapraszamy do świętowania razem z nami! :).

naszemiasto