Rounded business card - Mockup

Zmiany w naszym „zakręconym” programie lojalnościowym

Drodzy Klienci,

W ostatnim czasie co raz częściej trafiały do nas informacje o domniemanej sprzeczności naszego systemu lojalnościowego z ustawą hazardową. Głosy takie otrzymywaliśmy zarówno od stałych Klientów, jak i osób które nasz sklep odwiedziły okazjonalnie.
Jako, że nie chcemy mieć niepotrzebnych konfliktów z prawem, postanowiliśmy zmienić system nagradzania naszych Klientów za robienie zakupów w naszym sklepie oraz drogerii.

viva180

Viva Natura powraca po wakacyjnej przerwie!

Wakacje zmierzają ku końcowi. W mieście widać co raz więcej uczniów i studentów. Powróciły również nasze lokalne, „soczki jednodniowe” :). Od tego tygodnia w naszej lodówce ponownie znaleźć można soki produkowane przez firmę Viva Natura spod Kołbaskowa.

margita180

Bezglutenowa Margita powraca po wakacyjnej przerwie!

Miło nam poinformować, że po wakacyjnej przerwie, do naszej cotygodniowej oferty powróciły bezglutenowe produkty firmy Margita Cukiernio Piekarnia Bezglutenowa z Warszawy :).

szpinak180

Super promocja na Super szpinak!

Co jakiś czas udaje się pozyskać najwyższej jakości produkty w niewiarygodnie niskiej cenie. W takich przypadkach, „naszym szczęściem” dzielimy się z Klientami – tak też dzieje się w dniu dzisiejszym :).

gwse180

Nowy numer kwartalnika „Gotuj w Stylu Eko” – Lato 2018

W dniu dzisiejszym do naszego sklepu trafił nowy numer kwartalnika „Gotuj w Stylu Eko”, wydawanego przez jednego z naszych dostawców, firmę Bio Planet S.A. Jak zawsze, pozycja jest bezpłatna :).

Co ciekawego znajdziemy na stronach aktualnego numeru?

Colorful easter eggs

Wielkanoc i związane z nią godziny otwarcia

Drodzy Klienci,

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, chcielibyśmy złożyć naszym Klientom życzenia pogody ducha, zdrowia oraz radości w nadchodzących dniach.

Tłusty czwartek180

Bezglutenowy tłusty czwartek – Zapraszamy na pączki!

Już w najbliższy czwartek, wielkie święto łasuchów :).
Osoby, które lubią zjeść smacznego pączka a przy tym zmuszone są do unikania w diecie glutenu, mogą na nas liczyć!.