Drogeria laVita z okazji naszych 3-cich urodzin!

Three-leaf-cloverDrodzy Klienci,

W tym tygodniu obchodzimy kolejny jubileusz – nasze trzecie urodziny :). Działamy już ponad 1000 dni i nie planujemy na tym poprzestać.

W tym roku jednak, nasze święto obchodzić będziemy dość nietypowo. Nie będzie balonów, wozu radiowego, promocji czy konkursów. Postanowiliśmy uczcić to w nieco inny – skoncentrowany na przyszłości i zadowoleniu naszych Klientów sposób.

I tak… od kilku dni trwają prace w nowej lokalizacji, gdzie już niebawem Wszystkich zaprosimy. Mowa o Drogerii laVita, powstającej 20 metrów od naszego lokalu :).

Idąc za głosem oczekiwań naszych Klientów, postanowiliśmy stworzyć miejsce, w całości wypełnione:

  • kosmetykami naturalnymi
  • ekologicznymi produktami pielęgnacyjnymi do twarzy i ciała
  • hipoalergicznymi i naturalnymi produktami higienicznymi
  • ekologiczną chemią gospodarczą
  • delikatnymi produktami pielęgnacyjnymi dla dzieci i niemowląt

Wszystko to pod jednym dachem w samym centrum naszego pięknego miasta :).

Tak jak wspomnieliśmy na wstępie – prace już trwają. Liczymy, że pierwszy zadowolony Klient wyjdzie z naszej drogerii w drugiej połowie września :).

Tym czasem, chcielibyśmy poprosić wszystkich o pomoc. Jeżeli dysponujecie wiedzą na temat powyższych produktów, których marki zostały sprawdzone przez Was bądź Waszych bliskich, będziemy wdzięczni jeśli podzielicie się nią z nami. Chcemy bowiem, aby oferta naszej drogerii była zarówno szeroka, jak i trafiona :). Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie :).